Wymarzone urodziny dla dziecka

Choć najpopularniejsze “domówki” wciąż cieszą się dużym powodzeniem, w ciągu kilku ostatnich lat liczba firm oferujących alternatywne formy spędzania tej ważnej dla dziecka uroczystości wzrosła wielokrotnie. Urodzinami dla dzieci zajmują się zresztą nie tylko place zabaw czy popularne “sieciówki”, ale i miejsca, w których na co dzień mogą bawić się także osoby dorosłe.

Można, na przykład, wynająć na czas urodzin “pokój zagadek”. Wszystkie zaproszone dzieci, na czele z małym jubilatem będą się świetnie bawić, a większość firm oprócz dostępu do atrakcji zapewnia również stół z przekąskami, tort oraz specjalnego animatora, który zadba o to, aby żadne z dzieci się nie nudziło. Scenariusz takiej zabawy obejmuje zazwyczaj grę w “pokój zagadek” (miejsce, gdzie dzieci muszą wykonywać zadania i rozwiązywać zagadki, na końcu czeka nagroda), gry i zabawy poza pokojem oraz uroczyste odśpiewanie “Sto lat” połączone ze zdmuchnięciem świeczek.

urodzinowa zabawa

Sami decydujemy czy dzieci będą bawić się w odkrywców, superbohaterów czy archeologów. Można także połączyć przyjemne z pożytecznym, wplatając w elementy scenariusza prawdziwe informacje, wzbogacające ogólną wiedzę dzieci. Oczywiście “pokój zagadek”, jak ten www.lostroom.pl/pokoje w Krakowie, to tylko jedna z wielu rozrywek dostępnych w tej chwili na rynku.

Możemy wynająć na przykład salę kinową, laserowy labirynt, salę balową dla małych księżniczek – wystarczy tylko poszukać tego, co najbardziej nas zainteresuje. Wykwalifikowani pracownicy postarają się, aby było to niezapomniane przeżycie dla naszego jubilata, a co ważniejsze, aby wszystko odbyło się w bezpiecznych warunkach. Nam pozostaje więc właściwie jedynie odprężyć się i wykorzystać chwilę spokoju na rozmowę z rodzicami innych dzieci.

Jeśli nasze dziecko nie lubi jednak obcych miejsc i czuje się najlepiej we własnym pokoju – dlaczego nie zatrudnić animatora, który zajmie się dziećmi w czasie zabawy i pozwoli nam w spokoju przygotowywać przekąski? Każda gra, przygotowana przez profesjonalnego animatora będzie wciągająca, bezpieczna i sprawi dzieciom sporo frajdy. Jeśli zależy nam na tym, aby dzieci nie nudziły się i nie zdemolowały mieszkania, zatrudnienie profesjonalisty będzie najlepszym rozwiązaniem. Na rynku znajduje się wiele firm, które zajmują się organizowaniem urodzin tematycznych, dostosowanych do wieku i zainteresowań dziecka. Znajdziemy więc ofertę “Labirynt łowców skarbów”, “Bal księżniczek” czy “Małych bohaterów”. Takich urodzin maluch nie zapomni do końca życia!

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)