Suplementy na zaburzenia erekcji

W ostatnim czasie leki na zaburzenia erekcji stały się bardzo popularne. Dowiedziono, że nawet 80% mężczyzn po czterdziestce ma problemy z erekcją. Z roku na rok ta grupa się zwiększa, więc impotencja przez niektórych zaliczana jest do chorób cywilizacyjnych. Aby zapobiec zaburzeniom erekcji zaleca się stosowanie preparatów, które zawierają argininę, cytrulinę czy ekstrakty roślinne z guarany.

Do przyczyn impotencji zalicza się:

  • u starszych mężczyzn andropauzę, która cechuje się zmniejszaniem wytwarzania testosteronu,
  • długotrwały stres,
  • brak snu i przemęczenie,
  • przyjmowanie używek i picie alkoholu,
  • palenie papierosów,
  • nieprawidłowa dieta,
  • częste schorzenia dróg moczowych,
  • urazy ciała,
  • stany lękowe,
  • głębokie kompleksy.

Na rynku jest dostępnych wiele suplementów, które pomagają w walce z impotencją. Nie są one lekami, więc dostaniemy je w każdej aptece bez recepty. Niektóre z nich działają pozytywnie nie tylko na życie intymne mężczyzn, ale również na ogólny stan zdrowia. Jednak należy pamiętać, aby zawsze czytać ich skład. Powinny być one bogate żeń-szeń, owies zwyczajny, sproszkowaną mąkę bulwy miłorzębu japońskiego, buzdyganek ziemny czy johimbinę.

Jednym z hitów sprzedażowych ostatnich  miesięcy, wśród suplementów diety dla mężczyzn, korzystnie wpływających na potencję, jest Manforte. Suplement ten zawiera między innymi wymienione wcześniej składniki jak: buzdyganek ziemny, l-argininę, czy żeń-szeń. Ponadto produkt bogaty jest w cynk. Dodając do tego niezbyt wygórowaną cenę, bo obecnie jest to 45 złotych za 45 kapsułek, nie ma się co dziwić, że produkt osiąga tak rewelacyjne wyniki sprzedaży. Więcej o tym suplemencie oraz miejscach, w których go zakupimy dowiemy się na stronie www.manforte.pl.

Preparaty tworzone są w oparciu o naturalne składniki, które powodują wzrost poziomu testosteronu, więc są zupełnie bezpieczne i nie powodują żadnych efektów ubocznych. Jeśli nie wiemy, który z nich będzie dla nas odpowiedni skonsultujmy się z lekarzem lub farmaceutą. Suplementy na impotencję zażywa się albo codziennie, albo od pół godziny do godziny przed stosunkiem. Ich skuteczność ocenia się na 80-90%.

Należy pamiętać, że oprócz zażywania preparatów powinnyśmy prowadzić zdrowy tryb życia: odżywiać się zdrowo, kontrolować wagę ciała oraz ciśnienie tętnicze, a także nie bać się prosić o pomoc lekarza pierwszego kontaktu. Jak wiadomo panowie do lekarza chodzą bardzo rzadko, albo… nie chodzą wcale. Czas to zmienić i zacząć porządnie dbać o zdrowie, również od strony seksualnej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)