Przedślubne rozterki

Stres jest nieodłącznym elementem samego ślubu, jak i przygotowań do niego. Aby go zmniejszyć do minimum, rozpoczynajmy przygotowania dużo wcześniej. Najpierw udajmy się do księdza i ustalmy datę naszego ślubu, potem możemy rozglądać się za salą na nasze wesele. Musi być ona wielka, przestronna, najlepiej gdyby sala do tańczenia była oddzielna, a sala do biesiadowania była odseparowana, Unikniemy dzięki temu huków i hałasów, każdy będzie mógł swobodnie porozmawiać i potańczyć. Kolejna sprawa to katering, musimy się zdecydować, czy dania serwowane w lokalu nam odpowiadają i czy zdecydujemy się na nie, czy zamówimy jedzenie z innej restauracji. Następny dylemat to wybór pomiędzy fotografem a kamerzystą.

Fotograf czy kamerzysta?

Oczywiste, jest to sprawa indywidualna, wiele czynników się na to składa. Jeśli zdecydujemy się na fotografa, to w niczym on nie będzie gorszy od kamerzysty. Dzisiejsza technologia pozwala na tak wiele, że fotograf posiada bogaty wachlarz możliwości. Pozostaje nam tylko znaleźć właściwą osobę i gotowe! Pomoże nam w tym wyszukiwarka Google, która systematyzuje wiedzę dostępną w Internecie. Nie pozostaje więc nam nic innego, tylko wpisać interesującą nas frazę: >fotograf ślubny< i czekać, aż załadują się wyniki. Po paru sekundach oczom naszym ukazuje się lista adresów stron internetowych poszczególnych fotografii, dane kontaktowe, portfolia itp. Z tej gotowej wiedzy możemy zaraz śmiało korzystać, czego skutkiem będzie wybór fotografa na nasz ślub i wesele. Warto przyglądnąć się ofercie naszego faworyta, cennikowi, aby potem nie doznać szoku.

Fotografia Ślubna Kraków

Fotografia wykonana przez lukaszostrowski.com

Podsumowanie-kilka złotych rad

Nie zostawiajmy żadnych spraw na ostatnią chwilę, Najgorsze, co może nam się przydarzyć, to podejmowanie decyzji w stresie i pośpiechu. Kolejna rada to przyglądajmy się wszelkim kosztom, cennikom, wybierajmy tańsze wersję, które także mogą być na wysokim poziomie. Podsumowując, nie dajmy się zwariować, postępujmy racjonalnie, przed podjęciem każdej decyzji, zastanówmy się 2x, aby nie popełnić błędu. Poświęćmy po kilka dni na wyszukanie m.in.: sali, orkiestry jak i fotografa.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pozwolił Ci zapoznać się z większością przedślubnych rozterek. Planowanie ślubu to bardzo duże wyzwanie, gdzie trzeba poświęcić trochę czasu i podjąć rozsądne decyzje, aby być w pełni zadowolonym z tak ważnego dla nas dnia. Przed planowaniem, warto przeczytać tego typu artykuły, które pomogą Ci zwrócić uwagę na najważniejsze szczegóły.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)