Profesjonalne maszyny

maszyny KomaxKażda branża, każde przedsiębiorstwo, każdy zakład przemysłowy potrzebuje specjalistycznego wyposażenia i urządzeń do efektywnej pracy.

Z pewnością do takich urządzeń należy zaliczyć maszyny Komax. Można je znaleźć praktycznie w każdym zakładzie przemysłowym zajmującym się cięciem i odizolowywaniem przewodów i okablowania.

Ale do czego służą i gdzie je można kupić? Wszystko znajdziesz w tym artykule.

Dlaczego akurat maszyna Komax

Każdy przedsiębiorca zastanawia się bardzo długo zanim dokona zakupu jakiegoś urządzenia dla własnego zakładu. Nie chodzi tylko i wyłącznie o pieniądze. Trzeba porównać parametry wielu urządzeń, dostępność części zamiennych, serwisu i wielu innych. W tych właśnie porównaniach najlepiej wypadają maszyny Komax. Są one doceniane przede wszystkim za swoją kompaktowość, uniwersalność, prostotę i wygodę w obsłudze oraz dostęp do serwisu Komax. Oprogramowanie każdej maszyny jest przygotowane również w języku polskim, co z pewnością ułatwia wykonywanie prac na niej. Serwis Komax również dzięki temu ma znacznie ułatwione zadanie w razie jakiejkolwiek usterki.

Wyposażenie dodatkowe maszyn Komax

Do każdej maszyny Komax można z powodzeniem dobrać odpowiednie urządzenia peryferyjne i dodatkowe. Jednymi z nich są czujnik procesu. Pozwalają one na automatyczny pomiar przekroju kabla oraz wykrywanie jego początku, co zmniejsza znacznie odpady podczas wykonywania cięcia zerowego. Maszyny Komax wyposażone w tego rodzaju czujniki posiadają laserowe sensory.

To właśnie one wykonują największą pracę. Praktycznie każdy serwis Komax posiada odpowiednie akcesoria dodatkowe, które można bez większych problemów podłączyć do danego urządzenia. Maszyna Komax posiada zintegrowany system nadzoru podawania kabla. Eliminuje to żmudną i długą pracę obsługującego maszynę pracownika. Niewielki rozmiar maszyn Komax jest ich wielką zaletą. W razie potrzeby można je zabrać w teren, czy też nawet przewieźć do serwisu Komax na przegląd techniczny.

Niech serwis Komax wszystko sprawdzi

Jeśli posiadasz w swoim zakładzie maszyny firmy Komax i nie pokoi cię ich działanie, to jak najszybciej wezwij serwis Komax. Nie podejmuj żadnych działań na własną rękę. Możesz bowiem w taki sposób uszkodzić urządzenie jeszcze bardziej. Tylko wykwalifikowane osoby, które doskonale wiedzą co robią powinny zajmować się naprawianiem wszelkich powstałych usterek. Serwis Komax posiada także odpowiednie narzędzia i części zamienne do maszyn.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)