Konsole małe i większe

Sony Playstation Portable jest właściwie dumą swoich autorów. Dlaczego ? W tym wypadku bowiem mowa o konsolce która daje nam kompletnie inne możliwości. Jest to dodatkowo pierwsze dziecko korporacji Sony, która zawsze tworzyła przecież konsole stacjonarne.

Jak widać, w tym wypadku, mamy możliwość korzystania bowiem z konsoli przenośnej, która jak na pierwszy produkt tego typu, stała się nad wyraz wielkim hitem o którym mowa jest nawet po 3 latach premiery jej na rynku.

Dzięki użytemu w konsoli procesorowi, również specjalizowanym układom graficznym możliwości graficzne konsoli biją na jego głowę swoich konkurentów. Sony Playstation Portable PSP została wyposażona w port USB, złącze podczerwieni, również moduł internetu bez-przewodowego, jaki obsługuje także wśród łączenia także z innymi konsolami Sony PSP, w trybie gry multiplayer. Można więc śmiało powiedzieć iż jest to produkt godzien swojej ceny którą za nią zapłacimy.

 

 

Konsola Xbox

Bardzo fajnie pisać o najnowszym Xboxie, bowiem tego typu recenzje pisze się ciepło. Konsola osiągneła bowiem jeszcze większy sukces. Nie zmienia to oczywiście faktu iż jest to nadal konsola awaryjna, jednak w tym wypadku samymi parametrami bez problemu prześciga ona konsolę wyprodukowaną przez firmę Sony.

Sam w sobie jest to już jeden wielki sukces który możemy oglądać. Pulpit ta umożliwia uruchamianie gier napisanych na jego poprzedni fason, czyli XBox, poprzez wykorzystanie programowego emulatora. Serce konsoli to procesor przedsiębiorstwa IBM na jego architekturze PowerPC. Obejmuje trzy rdzenie pracujące z częstotliwością 3,2 GHz każdy. Układ graficzny bazuje na jego ATI R500, zwany “Xenos”. Ton dostarczany jest w rozmiarze Dolby 5.1.

Odpowiada za to 32-bitowy przetwornik z 256 kanałami audio. Każda gra na jego nową konsolę Microsoftu dysponuje oferować ton wielokanałowy. Pulpit jest wyposażona w 512 MB pamięci GDDR3 RAM i używa nośników w postaci płyt DVD-ROM.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 7.9/10 (15 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)