Kim jest wodzirej na wesele?

Przeglądając portal ślubny w poszukiwaniu inspiracji do organizacji własnego wesela, na pewno natrafimy na wiele ofert wodzirejów. Często jednak taka osoba kojarzy nam się z “wiejskimi” zabawami, które są po prostu tandetne. A warto zmienić swoje myślenie. W końcu zatrudnienie wodzireja na swoją uroczystość ślubną może nam znacznie ułatwić wykonanie pewnych zadań. Zanim to jednak zrobimy, warto dowiedzieć się, kim jest wodzirej i czym tak naprawdę się zajmuje. W internecie krąży bowiem wiele niepotwierdzonych informacji i nieprawidłowych opinii o takiej osobie.

Po pierwsze, pamiętajmy o tym że wodzirej nie jest dj-em. Jeśli chcemy zapewnić sobie oryginalną muzykę graną na żywo, musimy raczej postawić na profesjonalny zespół lub typowego dj-a. A wiele osób błędnie sądzi, że wodzirej jest odpowiedzialny za wybór piosenek. Nie jest to jednak prawda. Wodzirej ma na celu zabawić naszych gości i towarzyszyć im przez cały wieczór. A przecież dj nie ma praktycznie żadnego kontaktu z osobami, które pojawiają się na naszej uroczystości.11882770006_60bd965c21_c

Na każdej stronie, która pokazuje różne inspiracje ślubne, z pewnością znajdziemy wiele ofert różnych wodzirejów. Na jaką osobę warto więc postawić? Po pierwsze, jeśli już decydujemy się na taką atrakcję, warto by było spotkać się z wybranym wodzirejem. To dzięki temu lepiej go poznamy. A na co zwrócić uwagę przy takim spotkaniu? Wodzirej ma zapewnić naszym gościom wspaniałą rozrywkę pełną atrakcji. Dlatego musi on być osobą wyjątkowo towarzyską, śmiałą, otwartą i odważną. W roli wodzireja nie sprawdzą się skromni ludzie, którzy boją się przewodniczyć większej grupie. Dobry wodzirej musi śmiało zachęcać gości do wspólnej zabawy, ale nie powinien robić tego w sposób agresywny lub natarczywy. Taka postawa może tylko zniechęcić ludzi do tańców.

A co zyskamy zatrudniając wodzireja na swoją uroczystość ślubną? Oczywiście wspaniałą rozrywkę! W ten sposób możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Dobry, profesjonalny i doświadczony wodzirej spokojnie zastąpi nam masę, innych atrakcji. Jedna osoba naprawdę wystarczy, aby porwać wszystkich gości do wspaniałej zabawy. Podczas takich tańców na pewno pojawi się również muzyka na wesele. Wodzirej nie wybiera jednak prostych, klasycznych, standardowych utworów. Spotkamy się tutaj raczej z zabawnymi piosenkami, które zna każdy z nas. A przecież wiadomo, że zabawa staje się dużo przyjemniejsza, jeśli towarzyszą jej dobrze znane nam utwory. Wodzirej wybiera piosenki o prostych tekstach, które spokojnie może zaśpiewać dosłownie każdy. A takie wspólne nucenie melodii będzie również wspaniałą atrakcją. Dzięki temu muzyka na wesele stanie się bardzo rozrywkowa i trafi w upodobania wszystkich gości.14892524711_cc0d833884_c

Nawet jeśli chcemy przygotować małe, skromne wesele, wcale nie musimy rezygnować z wodzireja. W końcu ma on w swojej głowie wspaniałe inspiracje ślubne oraz niezwykłe pomysły. A to one podniosą atrakcyjność całej uroczystości ślubnej. Wodzirej wprawi w doskonały nastrój wszystkich naszych gości i zaoferuje różnorodne, ciekawe zabawy.

źródło: http://www.abcslubu.pl/slub-i-wesele/atrakcje-weselne

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 9.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)