Gmina Dopiewo w trosce o swoich mieszkańców

apteka w gminie DopiewoGmina Dopiewo znana jest w województwie wielkopolskim nie tylko ze skutecznych działań zapewniających komfort codziennego życia lokalnej społeczności ale również z dużej troski o ich zdrowie.

To właśnie z myślą o nich już od ponad piętnastu lat w Dopiewie i Skórzewie profesjonalne usługi świadczy ciesząca się bardzo dobrymi opiniami “Apteka Nasza”. Sprawia, że dotychczasowy problem niedostępności grupy leków w aptece i częste oczekiwania na leki po wcześniejszych “wyprawach” do apteki znikają.

Z myślą o potrzebach i oczekiwaniach gminy Dopiewo, działająca na jej terenie apteka stworzyła przyjazne dla lokalnej społeczności miejsce, w którym mogą liczyć na profesjonalną pomoc wysoko wykwalifikowanego personelu w odpowiednim dobrze preparatów farmaceutycznych.

Oferta apteki z Dopiewa

Oferta jaką przygotowała apteka obejmuje sprzedaż nie tylko samych leków farmaceutycznych ale również preparatów ziołowych a nawet kosmetyków. Klienci w razie problemów finansowych mogą również liczyć na fachową pomoc w wyborze ich tańszych zamienników.

Podążając za funkcjonalnymi rozwiązaniami jakie ułatwiają codzienne życie usługi świadczone przez Internet, Nasza Apteka proponuje wszystkim klientom możliwość składania zamówień poprzez drogę internetową. W tym celu na firmowej stronie pod adresem apteka-nasza.pl zamieszczony został formularz, który wystarczy wypełnić, żeby w umówionym terminie bez kolejki i oczekiwania na sprowadzenie niedostępnych w aktualnej sprzedaży leków odebrać zamówienie.
W trosce o zaspokojenie zapotrzebowania na leki w okresach największych zachorowań, Nasza apteka zwiększa zamówienie leków przeciw przeziębieniowych, by zagwarantować stały ich dostęp lokalnej społeczności.

Dopiewo, a nowa technologia

Niby mała gmina, a tak naprawdę bardzo dużo się w niej dzieje. Przyglądając się tylko aptekom w Dopiewie, można zauważyć, że właściciele zaczynają się prześcigać w nowych pomysłach na zdobycie klientów. To oczywiście bardzo dobrze, bo mamy:
– nowe usprawnienia w procesie zamawiania leków z apteki,
– ceny leków spadają, aby były konkurencyjne z ofertą innych aptek,
– mniejsze kolejki za sprawą systemu zamówień przez internet.

Warto inwestować w nowe technologie. Apteki w Dopiewie już o tym wiedzą. Przykładem jest “Apteka Nasza” na której stronę odsyłamy apteka-nasza.pl. Zamawianie leków w tej aptece stało się o wiele prostsze po wprowadzeniu formularza zamówień. Zapraszamy.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)