3 skuteczne sposoby na pozbycie się rakotwórczych guzów przy użyciu tlenu

Już w w latach trzydziestych XX wieku wiadome było – dzięki odkryciu, dokonanym przez dwóch naukowców: Niemca – Dr. Otto Warburga – i Węgra – Dr. Alberta Sznet Gyrogyi’a, które zdobyło nagrodę Nobla – że komórki rakowe rozwijają się w anareobowych (beztlenowych) środowiskach
i nie mogą rozwijać się w ośrodkach bogatych w tlen.
Zjawisko to wyjaśnione jest przez mechanizm wykorzystywany przy oddychaniu komórkowym: normalne komórki produkują energię przy użyciu tlenu, który musi być przefiltrowany przez ściany komórkowe. Kiedy są one zablokowane, tlen nie może być przefiltrowany i komórki mogą cofnąć się do wcześniejszych form wytwarzania energii przez fermentację glukozy. Jest to proces, który najprawdopodobniej wytwarza raka.
Skoro tak, to dlaczego nie wynajdziemy sposobu na podniesienie poziomu tlen w naszym ciele?
To właśnie sedno tej sprawy!

Metoda 1: Dieta Budwiga

Większość ludzi nie może wierzyć w ten sposób, kiedy pierwszy raz o nim usłyszą, jednak ta dieta – stworzona przez znaczącego niemieckiego naukowca Dr. Johana Budwiga w latach pięćdziesiątych XX wieku – okazała się jedną z najlepszych alternatywnych metod leczenia raka.
Bazując na odkryciach opisanych powyżej, dr. Budwig odnalazł sposób na walkę z rakiem przy użyciu mieszanki oleju lennego i twarogu. Może się to wydawać niewiarygodne, że tak proste jedzenie może być użyte jako środek do walki z rakiem, lecz kwasy Omega-3 (z oleju) i proteiny bogate w siarkę (z sera) są magicznym środkiem.
Większość osób, które są świadome tej diety i piszą o niej, nie zdają sobie sprawy z tego, że właściwa praca odbywa się w komórkach. Dzięki zwiększonemu przepływowi tlenu przez ściany komórkowe,  przez odbudowę ścian komórkowych przy użyciu właściwego typu kwasów tłuszczowych. Jak wszystkie wielkie osiągnięcia w historii, ten prosty koncept, może (i będzie) rewolucjonizował terapię raka w przyszłości, tym więcej, im więcej ludzi będzie jej świadomych.

Metoda 2: Terapia Ozonem

Ten sposób brzmi jeszcze bardziej szalenie niż zwalczanie raka zwykłym jedzeniem. W końcu większość z was została nauczona, że Ozon jest niebezpieczny dla otoczenia i powinien być unikany.

 

tlen

tlen

Jednak odnosi się to tylko do Ozonu atmoosferycznego reagującego z azotem i innymi substancjami zanieczyszczającymi środowisko, które razem tworzą chemiczną truciznę. Medyczny Ozon z kolei jest całkowicie bezpieczny i skuteczny – w rękach wykwalifikowanych doktorów, którzy wiedzą co robią.
Skoro Ozon składa się z 3 atomów tlenu, możesz domyślać się jak niebezpieczny może być dla guza rakowego, kiedy tylko rozpocznie się terapię Ozonem. Dodatkowo z racji tego, że Ozon wytwarzany jest w powietrzu (dosłownie) przy użyciu generatora Ozonu (polecamy generatory ozonu polskiej produkcji), jest zauważalnie tańszy niż typowe terapie.

Warto zapoznać się z ozonatorami polskiej produkcji, firmy Korona Ozon – lidera na rynku generatorów ozonu.

Metoda 3: Chlorek cezu

Ta metoda może zdziwić niektóre osoby, które wiedzą co nieco o alternatywnych sposobach leczenia raka, jednak terapia chlorkiem cezu – która ma na celu zalaklizować guza na śmierć – jest również związana z problemem tlenu.
Chlorek cezu jest minerałem, który zwiększa poziom pH w środku komórek raka aż do poziomu ich śmierci. Jest to spowodowane tym, że rak potrzebuje środowiska kwasowego do rozmnażania. Jest to zrozumiałem, jednak nieliczni zdają sobie sprawę, że utrata balansu pH w komórkach raka spowodowana jest przez środowisku pozbawione tlenu, które rozpoczyna problem.
Lecz należy się zastanowić czy radioterapia i chemioterapia nie są najskuteczniejszymi sposobami na zwalczanie raka?
Zdecydowanie nie! Są one po prostu najbardziej opłacalne dla farmaceutycznych firm.

VN:D [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 8.7/10 (3 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)