Zagramy sobie?

Poszukiwanie rozrywki jest dość znaczącą częścią naszego życia. Nie bez kozery wprowadzony został ośmiogodzinny czas pracy, już w czasach nowożytnych. Sam Henry Ford, właściciel znanego na całym świecie motoryzacyjnego przedsiębiorstwa, które przerodziło się w motoryzacyjną potęgę, zauważył, że ośmiogodzinny czas pracy sprawia, że pracownicy pracują wydajniej niż przy dwunastogodzinnym systemie pracy. A co za tym idzie – w krótszym czasie zrobią więcej, co pozwoli fabryce ciąć koszty w sposób dość znaczący. Dlaczego?

Ośmiogodzinny czas pracy gwarantuje dwie bardzo ważne rzeczy. Zostaje szesnaście godzin doby – osiem na sen i osiem na rozrywki. Perfekcyjnie zachowana równowaga, prawda?

No ale właśnie – mamy aż osiem godzin na rozrywki. Jak je spożytkować? Można oczywiście przesiedzieć to wszystko przed telewizorem lub ekranem komputera, ale… Ale może warto spożytkować ten czas tak, by mieć co wspominać przez długi, długi czas?

Wielu może teraz pomyśleć: „łatwo powiedzieć. Nie mam pieniędzy na drogie zachcianki”. Cóż, nie zawsze dobra zabawa związana jest z koniecznością posiadania dużych funduszy. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że najlepiej się bawimy, gdy nie musimy na to wydawać zbyt wielu pieniędzy.

escape_room

Pokój zagadek jest właśnie takim miejscem. Chcemy poczuć się, wraz z przyjaciółmi, jak Sherlock Holmes, który rozwiązuje kolejne zagadki? Chcemy poczuć narastającą adrenalinę, która pulsuje w żyłach coraz mocniej, gdy zegar wciąż i wciąż tyka? Labirynt to miejsce właśnie dla nas. Nie ma tu miejsca dla mięczaków. Nie ma czasu na wahanie. To czas działania. Gra polega na tym, by się wydostać. Proste? Tak. I nie… Gdyby to było proste to nie byłoby zabawy, prawda?

Rozwiąż zagadki, odnajdź klucz i uciekaj. Brzmi łatwo? Przekonaj się, że tylko tak brzmi.

To dobre miejsce na to, by spotkać się z przyjaciółmi. W kupie raźniej, prawda? Poza tym – takie miejsce to nie tylko dobra zabawa. To również test. Kto z nas potrafi zachować zimną krew w każdych okolicznościach? Kto z nas zna się najlepiej na liczbach? Rebusach? Szaradach? W grupie siła!

Jesteś miłośnikiem gier komputerowych? Spraw sobie i znajomym zapaleńcom przyjemność. Dzięki grze typu escape room czy też nazywanej inaczej escape game, dokładnie takiej samej, jak komputerowa, jedynie przeniesionej do świata rzeczywistego, możecie poczuć się jak bohaterowie. Bohaterowie, oczywiście, gry komputerowej. Warto? Na pewno. A gdy się nie uda? Cóż… Wszystko się może zdarzyć.

Sprawdź nowy escape room w Krakowie, czyli Lost Room! Więcej na www.lostroom.pl, zapraszamy!

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)