Wypożycz sprzęt gastronomiczny

Kiedy decydujemy się na otwarcie własnej działalności gospodarczej, z pewnością jesteśmy przygotowani do dużego nakładu pracy. jednak jeśli naszą wybraną branżą jest gastronomia, niezbędne będą również fundusze na otwarcie nowego lokalu. Na szczęście w przypadku najdroższego wydatku, wyposażenia kuchni, możemy skorzystać z atrakcyjnej cenowo opcji.

Sprzęt gastronomiczny wykorzystywany w restauracji musi być jak najwyższej jakości, aby spełniał wszystkie normy. Kupno nowych urządzeń wiąże się z ogromną inwestycją, na szczęście możemy zamiast kupować akcesoria, po prostu je wypożyczyć. Taką opcję oferują nam bezpośrednio producenci wytwarzający wyposażenie gastronomii. Zamiast zaciągać kosztownego kredytu, możemy podpisać kontrakt z tego typu firmą. Za określoną, niezbyt wygórowaną miesięczną kwotę, będziemy mogli dysponować wybranymi sprzętami. W tym celu pierw będziemy musieli skontaktować się z regionalnym przedstawicielem danej firmy. Ten przedstawi nam szczegóły oferty, przejrzymy katalog, w którym będzie przedstawiony oferowany przez firmę sprzęt gastronomiczny. Po określeniu, które z urządzeń chcemy wydzierżawić, sprzedawca przedstawi nam warunki umowy. Aby móc współpracować z tą firmą na dogodnych dla nas zasadach, będziemy musieli zawrzeć z nią umowę na wyłączność. Oznacza to, że w zamian za możliwość okazyjnej dzierżawy, nasza restauracja będzie zobowiązana do lojalności względem producenta. Oznacza to, że to u niego będziemy musieli zaopatrywać się w używane u nas artykuły, również spożywcze. Nie będziemy mogli zakrywać loga firmy, widocznego na otrzymanych od niej sprzętach. Jeżeli nie będziemy przestrzegać powyższych warunków, kontrakt zostanie zerwany a my będziemy musieli oddać cały sprzęt niezwłocznie. Nie ma co liczyć na oszukanie tego typu firmy, przeprowadza ona bowiem niezapowiedziane kontrole w wybranych placówkach. Z kolei dużym plusem takiego kontraktu, nie licząc samej możliwości wynajmu na preferencyjnych warunkach, jest opcja wykupu tego sprzętu. W dowolnym momencie będziemy mogli dowolne urządzenie kupić na własność, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Ludzie otwierający własną restaurację rzadko pamiętają o możliwości wypożyczenia całego sprzętu do niej niezbędnego. Oczywiście, poza opłatą, będziemy również związani kontraktem z taką firmą, jednak jest to bardzo ciekawa alternatywa. Niemalże każda korporacja produkująca sprzęt gastronomiczny oferuje swoje usługi w tym zakresie.

Reklama: http://globalcatering.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)