Ślub – ten dzień coraz bliżej

Młodzi planujący ślub, stresują się nie tylko przyjmowanym sakramentem i przysięgą, ale przyjęciem weselnym, które organizują dla gości. A przyjęcie to niemałe przedsięwzięcie biorąc pod uwagę, że wyprawiamy wesele na 300 osób. Pod każdym względem jest to trudne do zorganizowania i nie będzie to przysłowiowa „bułka z masłem”. Ważne i bardzo pomocne okazują się plany, notatki, schematy, jakie wcześniej wykonywaliśmy. Wystarczy teraz na tej wiedzy bazować i praca pójdzie o wiele sprawniej. W takich notatkach powinny być zawarte m.in. lista gości, których mamy w planach zaprosić, dania, jakie chcemy podawać naszym gościom, wyobrażenia sali, rozstaw stołów, wystrój kościoła, projekty sukni itp. Jeśli wcześniej zainteresujemy się tematem ślubów i wesel, zdobędziemy wizytówki, namiary na osoby godne polecenia i dzięki temu będziemy mogli z ich usług skorzystać. To bardzo komfortowa sytuacja, jeśli będziemy mieć pewność, że osoby przez nas zatrudnione są odpowiedzialne i sprawdzone. Ponadto, dobrze by było każdą decyzję konsultować z ukochanym/-ą, czy członkami rodziny. O bardzo ważnym aspekcie ślubu i wesela, opowiem w następnym rozdziale.

Fotograf ślubny

Fotografia Ślubna Kielce

Fotografia – nasdwoje.com.pl

Fotograf to nie byle jaka osoba, ma ważną rolę na naszym ślubie i weselu. Zatrzymuje na moment czas i wyłapuje najpiękniejsze chwile, które są przepełnione magią. Dobór fotografa to nie może być przypadkowy wybór, a przemyślana decyzja. Zadanie ułatwi nam wyszukiwarka Google. Wpisanie słów >fotograf ślubny< powoduje ukazanie się informacji o fotografii ślubnej, dzięki czemu zdobędziemy wiedzę z tego zakresu. Po zapoznaniu się z podstawami wiedzy, możemy przejść do praktycznej części naszego zadania. Spośród wszystkich wyników, wybieramy poszczególnych fotografów i każdemu z osobna się przyglądamy. Mając swoje kryteria, szybko dokonamy wyboru i będziemy z niego zadowoleni.

Warto zapamiętać:

  1. Najpierw udajmy się do księdza w celu ustalenia terminu ślubu.
  2. Przed zarezerwowaniem sali, przeliczmy dokładnie naszych gości weselnych.
  3. Starajmy się przeglądnąć wielu fotografów, aby wybrać odpowiedniego, a przede wszystkim aby mocno nie przepłacić.
  4. Nie śpieszmy się z podejmowaniem jakiejkolwiek decyzji.
  5. Zadbajmy o dobre posiłki oraz orkiestrę, która zabawi naszych gości.

Planowanie Wesela to nie taka prosta sprawa jakby się wydawało, aby zaplanować dobrze wesele z głową, trzeba poświęcić temu tematowi wiele cennego czasu. Przed rozpoczęciem planowania, warto poszukać w Sieci artykułów, które mówią na co należy zwrócić uwagę w trakcie planowania.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)