Profesjonalne tłumaczenia dla firm

tłumaczBiuro tłumaczeń Albicja zajmuje się translacją na potrzeby klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji państwowych, dzięki czemu wachlarz usługowy obejmuje praktycznie każdą gałąź tłumaczeń i pozwala na zapewnienie kompleksowości wszystkich usług.

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na tłumaczy specjalistów doskonale znających się na swojej pracy i potrafiący płynnie przekładać nawet  najbardziej skomplikowane treści, Albicja postarała się, aby w szeregach jej pracowników znaleźli się wykwalifikowani tłumacze techniczni oraz przysięgli, posiadający nie tylko wykształcenie lingwistyczne, ale także specjalistyczne i doskonale władający terminologią branżową.

W ofercie zamieszczonej na stronie internetowej biura, pod adresem albicja.com.pl, zapoznać się można z precyzyjnie określonymi wytycznymi dotyczącymi przekładanych treści a także warunków i czasu realizacji powierzonych zleceń. Utarło się już, że tłumaczem może być dowolna osoba, która biegle opanowała język obcy, zapomina się jednak o tym, że niezwykle trudno jest dokonywać translacji bez doskonałej znajomości zarówno języka obcego, jak i ojczystego.

Żadne tłumaczenie nie jest działaniem jednostronnym i każde wymaga od tłumacza lekkiego pióra i dostosowywania się do warunków gramatyki i stylistyki tekstu, dlatego też w biurach tłumaczeń mogą pracować tylko najlepsi. Takie też osoby współpracują z korporacjami i reprezentujące podczas spotkań biznesowych oraz konferencji, przede wszystkim dlatego, że tłumacz automatycznie staje się wizytówką firmy, która go zatrudniła.

Czasami nawet drobny błąd może sprawić, że marka straci na wartości, dlatego też Albicja dokłada wszelkich starań, aby jej działalność była oparta na doskonałej wiedzy, doświadczeniu, terminowości oraz precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań. W ofercie biura znaleźć można zatem tłumaczenia pisemne klasyczne, specjalistyczne i techniczne, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia ustne a vista i symultaniczne, które są obecnie jednymi z najważniejszej w przestrzeni komunikacji międzynarodowej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 10.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: +1 (z 1 głos)