Pościel do łóżeczka dziecięcego – Senna Sówka

Firma Senna Sówka robi wszystko, by zapewnić dzieciom dobry i spokojny sen. Ich pościel do łóżeczka dziecięcego i inne akcesoria są ładne, mięciutkie i o niezwykle wysokiej jakości.

Senna Sówka

Strona internetowa firmy jest jasna i przejrzysta. Wygodne menu na górze strony, kieruje klientów do działów mogących pomóc w wyborze. Są tam opisane zasady zamawiania produktów, opisy sposobu realizacji, obecne promocje, sposoby kontaktu z pracownikami, a także link do galerii wszystkich dostępnych w ofercie wzorów. Z lewej strony witryny, znajduje się natomiast spis kategorii wszystkich rzeczy, jakie można zakupić. Klikając na konkretny produkt rozwija się dalszą listę – z konkretnymi wymiarami, czy materiałami wykonania, które również są do wyboru. Przeglądając dostępne na stronie Sennej Sówki informacje, kupujący mogą się dowiedzieć m.in o tym, że produkty do nich wysyłane są szyte już po realizacji zamówienia. Są więc skierowane konkretnie do nich, nie zalegają długi czas na półkach i nie są dotykane przez innych ludzi. Zamówienie wybranych rzeczy jest niezwykle łatwe, po wyborze rzeczy, materiału jej wykonania i rozmiaru, a także jednego z około czterdziestu wzorów, definiuje się jeszcze liczbę zamawianych rzeczy i już można wkładać je do wirtualnego koszyka. W tym momencie (lub wcześniej) zakłada się swoje konto na stronie, podając kilka standardowych informacji. Po spełnieniu tych kilku formalności, zamówienie jest finalizowane. Dostawa zajmuje około siedmiu dni roboczych, a darmowa wysyłka obowiązuje przy zamówieniach powyżej trzystu złotych.

Asortyment

W ofercie firmy znajdują się różnorodne akcesoria niezbędne w opiece nad maluszkami. Po pierwsze, są to tetrowe i flanelowe pieluszki (zarówno białe, jak i w kolorowe wzory). Po drugie, kupić można tam także rożki i beciki (miękkie i usztywnione wkładką kokosową, a także uszyte z materiału typu minky). Po trzecie, z pluszu minky są uszyte również poduszki i kocyki. Czwartą kategorię produktów stanowią natomiast dekoracje i ochraniacze do łóżeczka (od 180 do 420 centymetrów). Dekoracje natomiast stanowią baldachimy, czy moskitiery, a także przyborniki do zawieszenia na łóżeczku. Są one uszyte z bawełny, posiadają kilka pojemnych kieszonek, a ich wypełnienie stanowi włóknina silikonowa. Można je prać w pralce. Piątą, i najważniejszą, kategorią jest pościel dla dzieci. Oprócz poszewek Senna Sówka oferuje także kołderki i poduszki wykonane z antyalergicznych materiałów. Same poszewki szyte są albo z bawełny, albo z flaneli.

Zobacz też: Ochraniacze do łóżeczka | Senna Sówka | https://senna-sowka.pl/kategoria-produktu/ochraniacze-do-lozeczka/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)