Oryginalne i niedrogie prezenty? To możliwe!

Każdy z nas lubi dostawać lub dawać oryginalne prezenty. Nie ma w tym nic dziwnego – aktualnie możemy dostać dziesiątki, o ile nie setki masowo produkowanych przedmiotów, które najczęściej kończą jako bezużyteczne bibeloty, nazywane często „kurzołapami”, bo stoją na półkach i tylko zbierają kurz, nie przykuwając niczyjej uwagi. Komu z nas nie przytrafiła się sytuacja, kiedy dostaliśmy kolejną uroczą filiżankę lub figurkę, z którą nie do końca wiedzieliśmy co zrobić? Inną kategorią prezentów są wszelkie dekoracje do mieszkania – kolejna taka sama ramka, układająca się w słowa „Home” czy „Friends” albo śmieszne szklaneczki lub kieliszki ze sklepów z gadżetami, które do niczego nam nie pasują.


Co innego oryginalne dekoracje! Zastanawiasz się pewnie, gdzie można znaleźć owe oryginalne prezenty i oryginalne dekoracje do mieszkania? Albo – ile one kosztują? Skoro nie mają to być pierwsze lepsze ramki lub maskotki z centrum handlowego, to pewnie kosztują bardzo dużo.
Oczywiście, jeśli Twoja sytuacja finansowa jest bardzo dobra i możesz sobie pozwolić na większy wydatek, to nic nie stoi na przeszkodzie, ale pamiętaj, że kupując bardzo drogi prezent strona obdarowywana czuje się zobligowana, żeby sprezentować Tobie równie drogi prezent. Problem rodzi się, jeśli druga strona nie może pozwolić sobie na tak wysokie wydatki.
Co jednak kupić bliskiej osobie, żeby zachwycić ją oryginalnością prezentu i nie nadwyrężyć swojego budżetu? Przede wszystkim popełniasz błąd na samym początku – to nie musi być zakup! Oryginalnym prezentem najczęściej będzie coś własnoręcznie wykonanego. Najprostszym pomysłem są ciastka lub ciasto, ale – tu uwaga – pomysłowo zapakowane lub wykonane w niestandardowej formie.
Innym przykładem oryginalnego spersonalizowanego prezentu są „kupony” lub „bileciki” na konkretne rzeczy- tu wszystko zależy od Twojej kreatywności! Szykujesz prezent dla swojej drugiej połówki? Możesz przygotować pudełeczko z kuponami na przykład na przygotowanie ulubionego deseru, wspólne wyjście do kina na film, który on wybierze bez narzekania, wyprasowanie koszuli albo cokolwiek innego wpadnie Tobie do głowy co wiesz, że sprawi ukochanej osobie radość!
Co do oryginalnych dekoracji – tu również sprawdzą się dekoracje DIY, czyli wykonane własnoręcznie, ale nie ukrywajmy – nie każdy z nas ma wystarczające zdolności manualne, a z wyjątkowo nieudolnie wykonanych prezentów nawet nasi rodzice nierzadko nie są w stanie udawać zadowolonych. W takiej sytuacji sprawdzą się platformy skupiające młodych projektantów – ich prace nie są zwykle drogie, a mamy pewność, że niewiele osób posiada taki sam projekt jak my.

Zobacz: Bibeloty, oryginalne prezenty | https://snob-shop.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)