Gdzie szukać okazji i tanich ubrań?

Wielu ludzi zastanawia się, w jak najlepszy sposób można zaoszczędzić na kupnie ubrań w sklepach. Byłoby tez świetnie jakby nie zajmowało to zbyt dużo czasu i energii. Niestety, jeżeli chcemy naprawdę korzystnie i świadomie robić zakupy to wymaga to pewnego choćby małego zaangażowania i spędzenia trochę więcej czasu na choćby porównaniach cen czy wizycie w odległym sklepie zamiast wygodnej i klimatyzowanej galerii. Jednak nie zawsze…

Okazje cenowe od dawna są świetnym wabikiem na klientów. Jednak gdzie oprócz okresowych obniżek i promocji w sklepach znanych sieci ich szukać? Jak wydać mało na ubrania, które jednocześnie są bardzo stylowe, odpowiednie jakościowo, a także mają metki cenionych i znanych marek?

Przede wszystkim osoby zainteresowane znacznie niższymi cenami odzieży mogą zacząć odwiedzać, tak popularne w naszym kraju, ciuch landy ze sprowadzaną z zachodnich krajów konfekcją. Być może do tej pory uważałaś takie sklepy za nieodpowiednie miejsce dla Ciebie. Lumpeksy powszechnie uznane są przez ludzi za miejsce dla ubogich i przeciętnych rodzin, u których każdy grosz się liczy. Niektórzy nawet zwyczajnie boją się chodzić do lumpeksów, gdyż obawiają się, że ktoś ze znajomych dowie się o tym, przez co potem zostaną w swoim środowisku za to wyśmiani i potępieni.
Na szczęście Te pozbawione sensu obawy zaczynają być powoli wypierane przez zdrowy rozsądek. W ostatnim czasie wbrew pozorom coraz większa liczba zamożnych zaczyna dostrzegać w tego typu sklepach pozytywne strony oraz nie traktują wizyty w nich jako coś uwłaczającego. Dość powiedzieć, że w dużych miastach pojawiła się wręcz moda na chodzenie po ciuch landach w poszukiwaniu ciekawych i oryginalnych rzeczy. Za niewielkie pieniądze bez kłopotu można tam zdobyć modną bluzkę, dobre jakościowo buty czy choćby legginsy wyszczuplające. Bardzo łatwo tam znaleźć praktycznie wszystko co jest związane z odzieżą i dodatkami.

3004069165_7450faca3f_b
Pewnym minusem tego typu obiektów jest jednak fakt, że trudno o znalezienie tam różnych rozmiarów i kolorów pojedynczych rzeczy. Jest tak dlatego, że lumpeksy rzadko sprowadzają całą kolekcję, a jedynie po jednym egzemplarzu danej koszuli czy sukienki. Na pewno nie są one też tak wygodne i zadbane jak sklepy w galeriach handlowych znanych światowych sieci. Rzadko uświadczyć można tam klimatyzację, większą liczbę przebieralni, luster itd. Nie każdemu musi również pasować klimat takich tanich sklepów, przypominający często głośną targowicę.

Jeżeli nie przemawia do Ciebie możliwość zakupów w lumpeksach to są na szczęście również inne możliwości zdobycia tańszych części garderoby. Zawsze przecież w obwodzie pozostają sklepy internetowe, serwisy aukcyjne, albo telemarket online. Bardzo korzystne wydaje się szukanie ubrań i butów na Olx.pl albo Allegro. Nierzadko można tam natrafić na prawdziwe perełki za niewielkie pieniądze. W porównaniu do ich cen w sklepach wypada to bardzo dobrze dla nas, a znacznym plusem zakupów w takich miejscach jest także to, że robisz to wygodnie, bez wychodzenia z domu.

 

źródło: http://www.tvokazje.pl/

 

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)