Fotobudka – szalone zdjęcia

Fotobudka to jeden z ciekawszych w ostatnich czasach pomysłów na urozmaicenie przyjęcia. Jest to automat, w którym każda osoba może zrobić sobie samodzielnie zdjęcia. Firmy, które udostępniają fotobudkę zwykle zapewniają dojazd do klienta, dlatego taką fotobudkę można zamówić sobie nawet od firmy, która jest oddalona od nas o kilkaset kilometrów – i tak przyjdzie, bo właścicielom fotobudki opłaca się dłuższe dojechanie do klienta. Zarobki na udostępnianiu fotobudki są bowiem niemałe. Jeden wieczór z fotobudką będzie kosztował organizatora imprezy zwykle zdecydowanie więcej niż 3 tysiące złotych.

Na jakie imprezy nadaje się fotobudka?

Mimo wysokiej ceny za taką atrakcję, nie brakuje chętnych na wypożyczenie fotobudki na imprezy takie jak osiemnastki, Sylwester, wesela i imprezy firmowe. Automat do zdjęć być może nie jest dobrym pomysłem na imprezę, na której jest mnóstwo osób, które nawzajem się nie znają. Wówczas rzadko będą chciały korzystać z tego rodzaju atrakcji – aby zrobić sobie śmieszne zdjęcia w fotobudce, konieczny jest dobry nastrój oraz podstawowy przynajmniej poziom zażyłości.

Jak wygląda obsługa fotobudki?

Używanie fotobudki jest banalnie proste i nie przerośnie nawet wzmocnionych alkoholem umysłów imprezowiczów. Należy kliknąć jedynie przycisk “start” na ekranie dotykowym. Wówczas automat robi sam zdjęcia, do których wystarczy się dobrze ustawić i być w dobrym humorze. Budka obejmuje zdjęciem dość duży kadr, zmieści się w nim kilka osób. Zdjęcia z fotobudki imprezowej natychmiast się drukują, dzięki czemu automatycznie widzimy efekty zabawy. Zdjęcia są doskonałą pamiątką z imprezy – zdecydowanie ciekawsze są takie zdjęcia niż te, na które trzeba czekać przez kilka dni po imprezie.

Osoby posiadające imprezową budkę często oferują także rozmaite gadżety na imprezę: kolorowe ozdoby na głowę, wąsy, peruki i wiele innych elementów, które sprawiają, że zabawa z fotobudką jest jeszcze lepsza. Takie właśnie gadżety do wynajęcia wraz z nowoczesną fotobudką znajdziemy na uwagaleciptaszek.pl.

fotobudka

Warunki wynajmu fotobudki

Zwykle fotobudki wynajmowane są na godziny: określa się w umowie przed wynajmem jak długo będzie ów wynajem trwał i właśnie za taką ilość czasu jesteśmy rozliczani. Istnieje możliwość wynajęcia fotobudki bez określania z góry na jak długo będzie ona się u nas znajdowała, wówczas płaci się za każde kolejne dwie godziny obecności fotobudki na imprezie.

Zwykle należy określić w umowie jaka ilość zdjęć będzie objęta opłatą, a które zdjęcia już będą dodatkowo płatne. Należy także wybrać sobie odpowiednie tło i określić, czy chcemy mieć DVD ze zdjęciami z fotobudki oraz nagranie z zachowań uczestników imprezy tuz przed zrobieniem zdjęcia.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)