Czy przedluzanie wlosow to dobry pomysl?

Kobiety, które chcą mieć zdrowe, długie i geste włosy powinny pomyśleć o ich przedłużeniu w salonie fryzjerskim. Dzięki przedłużeniu włosów uzyskamy bujną czuprynę, która jest jednym z największych atutów kobiety.
W ciągu kilkunastu ostatnich lat pojawiło się wiele firm przedłużających włosy w profesjonalny sposób. Wybierając firmę przedłużającą włosy dla siebie, warto zwrócić uwagę skąd pochodzą włosy, których firma używa. Jako Europejki nie powinniśmy używać do przedłużania i zagęszczania włosów, które pochodzą z Azji lub Ameryki Południowej.
Jak wybrać najlepszą firmę sprzedającą włosy do przedłużania?
Wybierając najlepszą firmę dla siebie, koniecznie zwróćmy uwagę na kilka kryteriów. Po pierwsze, trzeba sprawdzić jaki materiał został użyty do produkcji włosów. Koniecznie też trzeba sprawdzić w jaki sposób przebiega odróbka chemiczna włosa, który ma zostać doczepiony. Warto sprawdzać też strukturę włosa przed jego doczepieniem.

Włosy syntetyczne, czy naturalne?
Włosy naturalne to włosy najlepsze do przedłużania. Nie dajmy się namówić na przedłużanie włosami sztucznymi, które na pierwszy rzut oka wyglądają źle i pochodzą z chińskiej fabryki. Sztuczne włosy są co prawda tańsze, ale nie wyglądają estetycznie. Nawet jest wybieramy włosy sztuczne, należy wybierać te pochodzące do najlepszych firm, które tworzone są z keratyny oraz innych białek występujących w naturalny sposób w ludzkich włosach. Włosy wytworzone sztucznie w najlepszych firmach są zwykle znacznie lżejsze od włosów naturalnych, dlatego kobieta, która ma gęste owłosienie po zabiegu przedłużania i zagęszczania włosów nie musi odczuwać znaczącego dyskomfortu.

Osoby, które mają delikatną cebulkę włosową również mają zalecane używanie sztucznych i lekkich włosów. Włosy naturalne, z uwagi na to, że są cięższe – zwykle obciążają delikatną skórę i cebulki. Poza tym, kolor włosów naturalnych może zmieniać się pod wpływem promieniowania słonecznego. Włosy sztuczne natomiast są włosami o zawsze niezmiennym kolorze. Jednakże takie sztuczne włosy nie są tak odporne na wysokie temperatury jak włosy naturalne, pochodzące od człowieka. Łatwo jest je uszkodzić podczas suszenia lub mycia w letniej tylko wodzie. Przyklejanie sobie sztucznych włosów wymaga od nas więc nie lada poświęceń w trakcie ich dalszego noszenia. Nie można używać prostownicy, lokówki, suszarki.

źródło: http://cameron-hair.pl/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 8.0/10 (1 głos)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)