Czy łatwo jest zaplanować wycieczkę do lwowa?

Planowanie wycieczki do Lwowa nie jest w cale takie trudne, w obecnych czasach mamy dostęp do wielu źródeł informacji. Wycieczki na Ukrainę stały się bardzo popularne, a zwłaszcza u Polaków w południowej części Polski (zwłaszcza z Podkarpacia). We Lwowie istnieje wiele miejsc wartych uwagi. Wycieczki te można zorganizować sobie samemu, nie musimy korzystać z żadnego biura podróży. Internet pomoże nam w zaplanowaniu wyjazdu od A do Z. Dzięki informacją, które możemy wyszukać w wyszukiwarce google jesteśmy w stanie znaleźć:
– Ciekawe miejsca, które warto odwiedzić.
– Miejsca gdzie można tanio przenocować.
– Miejsca, które obowiązkowo musimy zobaczyć.
– Bary oraz restauracje, gdzie możemy skosztować regionalnych potraw.
– Zaplanować przejazd przez określone miejscowości, tak aby nasza trasa była jak najbardziej optymalny i abyśmy nie musieli wracać się.

Co warto zwiedzić we Lwowie?

Jeżeli nie posiadamy żadnego Lwowskiego przewodnika to musimy zapamiętać kilka z poniższych atrakcji, które należy obowiązkowo odwiedzić we Lwowie:

– Rynek (Od tego miejsca powinniśmy rozpocząć zwiedzanie, w pobliżu rynku znajduje się wiele miejsc z tej listy. To także miejsce w którym znajdziemy miejsce noclegowe oraz bary i restauracje w których będziemy mogli odpocząć i zjeść po zwiedzaniu).

– Lwowska opera ( Tak pięknego gmachu nie znajdziemy w Polsce. W nocy jest on świetnie oświetlony. Niestety nie ma możliwości zwiedzenia jej, aby zobaczyć ją od wewnątrz musimy kupić bilet na jeden ze spektaklów. Bilety są dość tanie, także naprawdę warto!).

Wycieczki na ukrainę

– Uniwersytet Lwowski ( Jest to uniwersytet, który założony został przez Polskiego króla Jana Kazimierza).

– Katedra św. Jury ( Piękna Cerkiew wybudowana w latach 1744-1772. Cerkiew wykonano w stylu rokokowym z planem kościoła wschodniego).

Planowanie z pomocą aplikacji

Jeżeli potrzebujemy znaleźć więcej ciekawych miejsc do zwiedzania, to możemy skorzystać z aplikacji na telefon. W markecie google play istnieje wiele bardzo Ciekawych aplikacji, które umożliwiają znalezienie oznaczonych zabytków, polecanych restauracji i noclegów. W aplikacji możemy zobaczyć opinię innych na temat danego miejsca oraz ocenę. Sami jako użytkownicy takiej aplikacji będziemy w stanie oddać głos na dane miejsce które zostało przez nas odwiedzone. Opinię tego typu pomagają kolejnym przyszłym podróżnikom. Przykładową aplikacją, która dostępna jest w platformie google play jest Lviv Guide. Aplikacja ta nie jest zbyt skomplikowana a z pewnością ułatwia zwiedzanie.

Lviv Guide

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)