Czerwcowy relaks w mazurskim SPA

Długi weekend czerwcowy stwarza zawsze świetną okazję do wyjazdu w ciągu roku oraz oderwanie się od codzienności. Niektórzy w tym czasie mogą zapragnąć bardziej luksusowego relaksu, jaki zapewnią im zabiegi SPA. Szeroką ofertę w tym zakresie posiadają mazurskie hotele. W tym regionie cudowne właściwości zabiegów SPA można połączyć z podziwianiem przepięknego krajobrazu Mazur.

Jako pierwszy warto zaproponować Hotel Krasicki, ze względu na uzyskiwane przez niego wyróżnienia. W 2013 roku uzyskał on pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze holistyczne SPA w Polsce. Już sam budynek hotelu stwarza bardzo pozytywne wrażenie i zachęca do spędzenia w nim czerwcowego wypoczynku. W swojej ofercie obiekt posiada bardzo luksusowe i zarazem oryginalne zabiegi. Należą do nich m.in. aromaterapeutyczny masaż pleców i stóp ciepłymi kamieniami, aksamitny masaż twarzy z ceramidami, waniliowo – truskawkowy rytuał dłoni oraz cukrowy peeling całego ciała z sosnowym aromatem. Pobudzające zmysły zabiegi to szczególnie interesujący pomysł dla zakochanych.

Bardziej standardowe zabiegi oferuje Hotel Mazurski Raj. W jego zabiegowym menu można znaleźć takie pozycje jak różnego rodzaju masaże i zabiegi SPA. Zabiegi pozwalające doznać prawdziwego relaksu i sprawiające, że po wypoczynku w Mazurskim Raju wrócimy naładowani nową energią do życia. Szeroki wybór różnych form SPA ma zapewnić zaspokojenie indywidualnych potrzeb wszystkich złaknionych odpoczynku gości. Więcej o ofercie skierowanej na długi weekend czerwcowy na Mazurach – www.mazurskiraj.pl/oferty/czerwcowka-na-mazurach.

Na uwagę zasługuje również Hotel Ryn. W swojej innowacyjnej ofercie proponuje odrodzenie sił witalnych dzięki mocy czterech żywiołów w SPA Księżnej Anny. Woda symbolizuje początek życia i oczyszczenie, ogień rozgrzewa i dodaje energii, ziemia pozwala na pełną integracją z pięknem natury, a powietrze ukoi zmysły i nada ciału lekkości. Każdy z żywiołów opiera pielęgnację o inny wartościowy składnik. Są to algi morskie w przypadku wody, kwas migdałowy i kryształy szafiru u ognia, kwiaty wiśni, lotos, kozie mleko, olej sezamowy i wyciąg z ananasa to atrybuty ziemi, natomiast powietrze wykorzystuje witaminę C, złoto koloidalne oraz ekstrakt z pereł.

Zabiegi SPA na Mazurach to sama przyjemność. Bogata oferta oraz profesjonalne wykonanie gwarantują zadowolenie i pełen relaks. Warto wykorzystać czerwcówkę na podarowanie swemu ciału odrobiny luksusu i spędzić ją w jednym z komfortowych hotelów SPA na Mazurach. Pozwoli to nabrać sił na i energii do dalszego działania, a przy okazji bliżej poznać uroki tego pięknego regionu.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny:
Ocena: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (z 0 głosów)